Uitwisseling Toulon-Ermelo

Uitwisseling Toulon-Ermelo

Op dinsdag 20 mei kwamen 24 Franse leerlingen in Ermelo aan. Ze werden door 24 Nederlandse A4-leerlingen en hun ouders meteen met open armen ontvangen. De dag daarna zijn ze welkom geheten door de afdelingsdirecteur, meneer Dorland, zijn ze rondgeleid door school, hebben ze lessen bezocht en is er een Nederlands-Franse sportmiddag georganiseerd. Donderdag leerden de Fransen een paar woorden uit de Nederlandse taal en kregen ze een workshop. Daar hebben ze bordjes in de stijl van Delfter Blauw geschilderd: een leuk souvenir om mee naar huis te nemen. Vrijdag gingen alle leerlingen naar Amsterdam voor het wereldmuseum.

Na schooltijd en in het weekend is door de Nederlandse leerlingen en hun ouders heel veel georganiseerd: uitstapjes naar Batavia, Utrecht en Rotterdam! De Fransen kunnen niet anders dan deze week als een fantastische week ervaren hebben.

Op de laatste dag zijn alle leerlingen naar het klimbos geweest en hebben ze ijs gegeten in Garderen. Toen was het al weer dinsdag, tijd om gedag te zeggen. De Nederlandse leerlingen kijken uit naar hun week in Toulon!

Groevenbeek

Postbus 210, 3850 AE Ermelo
Telefoon: (0341) 27 49 50
E-mail: info@groevenbeek.nl

Locatie Ermelo

Paul Krugerweg 44
3851 ZJ Ermelo

Locatie Putten

Korenlaan 1
3881 DA Putten

Leren doenwe samen!
Van harte welkom Groevenbeek bij het open huis in januari!

Groevenbeek bestaat uit drie afdelingen. Daarom organiseren we drie keer een open huis:

12 januari 2026: tvwo/atheneum/havo Ermelo
19 januari 2026: vmbo Ermelo
26 januari 2026: vmbo Putten
2 februari 2026: Inloopmoment tijdelijke locatie van Damschool Putten

De open avonden zijn van 18.30 uur tot 21.00 uur. Aanmelden is niet nodig. Ook is er geen centraal startmoment.

Hopelijk tot daar!