Leerjaar 1 van Groevenbeek Putten sport met Luuk
Op dinsdag mochten de leerlingen van leerjaar 1 sporten met Luuk. Luuk is een oud-leerling van Groevenbeek Putten. Inmiddels volgt hij de opleiding ‘Sport & bewegen’.
Voor deze dinsdag had hij, samen met een medestudent, een leuk spellencircuit in de sporthal de Putter Eng uiteengezet. De leerlingen gingen in groepjes de verschillende spellen langs en konden bij elk spel punten scoren.
Zo waren er de volgende spellen:
- Toren bouwen: bouw een zo hoog mogelijke toren van blokken binnen een hoepel
- Voetbalspel: schiet de bal van afstand door één van de hoepels
- Levende katapult: vang de gegooide bal op met een turnmatje en gooi de bal vervolgens vanaf het turnmatje in een turnkast (zonder bovenkant)
- Basketbalspel: Gooi de bal in de lage of hoge basket
- Tjoekspel: De eerste van de rij gooit de bal in een schuin gezette minitrampoline en de volgende vangt de bal
- Tangram oplossen: Probeer de gegeven figuren na te leggen met de verschillende platen hout die je hebt.
De leerlingen hebben op een leuke en ontspannen manier deelgenomen aan deze activiteit.