Groevenbeek Putten doet mee met wedstrijd Bouwmensen

Maandag 4 december zijn er 8 leerlingen van onze school met een busje naar Nunspeet gegaan om bij Bouwmensen te strijden voor een plekje om mee te mogen doen met de wedstrijd die Bouwmensen in februari organiseert.

Bij het onderdeel timmeren kregen Samuel Schuitemaker, Luuk Schipper, Thomas Nijhof en Matthijs Vonk de opdracht om een raamwerk te maken. Deze moesten zij zelf afmeten en aftekenen. Twan Veldhuizen, Arend van de Kamp, Sven Grevengoed en Damian Rozendaal mochten de eer hooghouden bij het onderdeel metselen. Zij hebben allemaal een prachtige muur gemetseld.

Na een intensieve dag, waar het ging om de vaardigheden timmeren en metselen, zijn er uiteindelijk 4 van de 8 leerlingen uitgekozen die in februari mee mogen doen met de wedstrijd van Bouwmensen.

Het gaat om Samuël en Luuk voor het onderdeel timmeren en Arend en Twan wat betreft het onderdeel metselen. Dit is op zichzelf al een mooie prestatie van deze jongens. Gefeliciteerd! Naast dat het een eer is om mee te mogen doen, is het ook een prachtige ervaring voor hen!

We wensen Samuël, Luuk, Arend en Twan dan ook veel succes en plezier!

Groevenbeek

Postbus 210, 3850 AE Ermelo
Telefoon: (0341) 27 49 50
E-mail: info@groevenbeek.nl

Locatie Ermelo

Paul Krugerweg 44
3851 ZJ Ermelo

Locatie Putten

Korenlaan 1
3881 DA Putten

Tijdelijk adres vmbo tl
Van Damstraat 10
3881 JC Putten

Leren doenwe samen!
Van harte welkom Groevenbeek bij het open huis in januari!

Groevenbeek bestaat uit drie afdelingen. Daarom organiseren we drie keer een open huis:

12 januari 2026: tvwo/atheneum/havo Ermelo
19 januari 2026: vmbo Ermelo
26 januari 2026: vmbo Putten
2 februari 2026: Inloopmoment tijdelijke locatie van Damschool Putten

De open avonden zijn van 18.30 uur tot 21.00 uur. Aanmelden is niet nodig. Ook is er geen centraal startmoment.

Hopelijk tot daar!