12 & 13 februari Dubbellunch voor Dementie

Op 12 en 13 februari hebben de leerlingen van 4B2 en 4K2 een geweldige bijdrage geleverd aan de Dubbellunch voor Dementie, een samenwerking tussen de Stichting Gelukkig Ouder Worden, Buurtzorg en Groevenbeek.

De leerlingen hebben een heerlijke lunch verzorgd en deze samen met de ouderen genuttigd. Onze leerlingen zijn tijdens de lunch het gesprek aangegaan met verschillende ouderen uit de omgeving Putten. Ze hebben met de ouderen herinneringen opgehaald, verteld over hun toekomstplannen en samen met hen genoten van een ontspannen samenzijn.

De mooie presentatie van oude foto’s van beelden (met gezellige oudhollandse liedjes) zorgde bij veel ouderen voor herkenning.

We zijn enorm trots op de zorg van onze leerlingen voor onze gasten!

Groevenbeek

Postbus 210, 3850 AE Ermelo
Telefoon: (0341) 27 49 50
E-mail: info@groevenbeek.nl

Locatie Ermelo

Paul Krugerweg 44
3851 ZJ Ermelo

Locatie Putten

Korenlaan 1
3881 DA Putten

Leren doenwe samen!