Belangrijke data vmbo Putten

 lln. = leerlingen

lj. = leerjaar

Oktober    
1 okt.  

Leerlingen vrij na het 6e lesuur (12.50 uur) i.v.m. studiemiddag personeel

19.30-21.00: ouderavond lj.3

3 okt.  

lj. 2TL: bezoek Kamp Amersfoort
lj. 4BBL/KBL: wekelijkse stage (5-9 t/m 19-03-2020)

4 okt.   lj. 4TL: bezoek studiebeurs Zwolle
7 okt.  

I.v.m. groepsplanbesprekingen; leerlingen vrij na 12.10 uur

Vertrek ambassadeurs Charis / Roemenië

8 okt.  

I.v.m. groepsplanbesprekingen; leerlingen vrij na 12.50 uur

Verkoop doppers 8, 9 en 10 oktober

lj. 2: workshop (ochtend), thema "de razzia in Putten"

19.30-21.00: ouderavond lj.4

9 okt.  

Dag van de duurzaamheid

Verkoop doppers 8, 9 en 10 oktober

Ossenmarkt

10 okt.  

Dag van de duurzaamheid

Verkoop doppers 8, 9 en 10 oktober

lj. 1: Tactus (voorlichting: gamen / beeldscherm)

lj. 4BBL/KBL: wekelijkse stage (5-9 t/m 19-03-2020)

11 okt.   Terugkomst ambassadeurs Charis / Roemenië
14 okt.   lj. 1: Tactus (voorlichting: gamen / beeldscherm)
4BBL / 4KBL: stageweek 1 (14 t/m 18-10)
15 okt.  

4BBL / 4KBL: stageweek 1 (14 t/m 18-10)

2B1 & 2K2: Bezoek werkplaats Bouwmensen te Nunspeet ('s middags)

Leerlingenraad

16 okt.  

2B2 & 2K1: Bezoek werkplaats Bouwmensen te Nunspeet ('s ochtends)

17 okt.  

Einde programma L@S

4BBL / 4KBL: stageweek 1 (14 t/m 18-10)

18 okt.   4BBL / 4KBL: stageweek 1 (14 t/m 18-10)
     
    Herfstvakantie t/m 25-10-2019
     
28 okt.   Leerlingen lesvrij i.v.m. studiemiddag personeel
29 okt.   08.30-15.00: schoolfotograaf
30 okt.   klas 4TL (met keuzevak KV2): bezoek museum
31 okt.   lj. 4BBL/KBL: wekelijkse stage (5-9 t/m 19-03-2020)
     
November    
1 nov.   15.00-16.30: vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 03-04-2020)
5 nov.  

lj. 1 & 2: 19.30-20.30: ouderavond Be-loved / Klassetaal

lj. 2TL: 20.30-21.15: ouderavond Internationalisering

6 nov.   dankdag
7 nov.  

Toetsvrij leerlingen onderbouw en bovenbouw i.v.m. dankdag

13.45-14.30: herkansing schoolfotograaf

lj. 2: Tactus (voorlichting: alcohol / roken)

lj. 4BBL/KBL: wekelijkse stage (5-9 t/m 19-03-2020)

8 nov.   lj. 1 & 2: 15.00-16.30: vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 03-04-2020)
     
    Activiteitenweek 1 (11-11 t/ 15-11)
11 nov.  

Evaluatie L@S leerjaar 1 volgens rooster (t/m 15-11)

lj. 1TL: excursie Tlplus

lj. 1: workshops Mediawijsheid

lj. 2: Tactus (voorlichting: alcohol / roken)

lj.3: reanimatieonderwijs

4TL: stageweek 1 (11 t/m 15-11)

12 nov.  

Evaluatie L@S leerjaar 1 volgens rooster (t/m 15-11)

lj. 1: bezoek Burgers' Zoo

lj. 2: dansdag

lj. 3T D&P: bezoek DNB + opdracht D&P

l4TL: stageweek 1 (11 t/m 15-11)

13 nov.  

Evaluatie L@S leerjaar 1 volgens rooster (t/m 15-11)

lj. 3: verkeerslessen
lj. 3: Tactus (voorlichting: middelen)
lj. 3: KV-middag

4TL: stageweek 1 (11 t/m 15-11)

14 nov.  

I.v.m. ontwikkeltijd leerlingen vrij vanaf 12.50 uur.

Evaluatie L@S leerjaar 1 volgens rooster (t/m 15-11)

lj.1: kennismakingsspel (Tactus)
lj. 1: verkeerslessen

4TL: stageweek 1 (11 t/m 15-11)
lj. 4BBL/KBL: wekelijkse stage (5-9 t/m 19-03-2020)

15 nov.  

Evaluatie L@S leerjaar 1 volgens rooster (t/m 15-11)

lj. 1 & 2: geen vrijdagmiddagactiviteiten

lj. 2: Bezoek Corpus / Omniversum

lj. 3: Tactus (voorlichting: middelen)

4TL: stageweek 1 (11 t/m 15-11)

20 nov.  

lj. 4: Techniek Academie

21 nov.  

lj. 1 tm 4: sportdag binnen

lj. 4BBL/KBL: geen wekelijkse stage i.v.m. sportdag

22 nov.  

lj. 2: Tactus (voorlichting: alcohol / roken)


15.00-16.30: lj. 1 & 2 vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 03-04-2020)

25 nov.  

lj. 2: Tactus (voorlichting: alcohol / roken)

26 nov.  

lj. 4B en 4K D&P: bezoek DNB

27 nov.  

lj. 3: Tactus (voorlichting: middelen)

19.30 Voorlichtingsavond doorstroom TL4 naar H4

28 nov.  

lj. 3: Tactus (voorlichting: middelen)

29 nov.  

lj.1 t/m lj.4: sluiting cijferperiode 1 & 4

15.00-16.30: lj. 1 & 2 vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 03-04-2020)

     
December  

 

2 dec.  

i.v.m. rapportenvergaderingen leerlingen vrij vanaf 12.50 uur

Start periode 2 & 5

3 dec.  

i.v.m. rapportenvergaderingen leerlingen vrij vanaf 12.50 uur

lj. 1 t/m 4: lesuur 5 & 6: sinterklaasvieringen met de mentor

5 dec.  

Rapporten mee

lj. 4BBL/KBL: wekelijkse stage (5-9 t/m 19-03-2020)

6 dec.  

15.00-16.30: lj. 1 & 2 vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 03-04-2020)

11 dec.  

I.v.m. studiemiddag, leerling vrij na 12.50 uur

12 dec.  

lj. 4BBL/KBL: wekelijkse stage (5-9 t/m 19-03-2020)

13 dec.  

lj. 1: Techniek in beeld (Techniek Academie)

lj. 4 AK en DU: 11.00: vertrek bezoek kerstmarkt Oberhausen

15.00-16.30: lj. 1 & 2 vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 03-04-2020)

17 dec.  

Leerlingenraad

16.00-17.30: 10 min. gesprek ouder en kind
18.30-21.30: 10 min. gesprek ouder en kind

19 dec.  

lj. 4BBL/KBL: wekelijkse stage (5-9 t/m 19-03-2020)

20 dec.  

Kerstviering(en); leerlingen na de viering vrij

lj. 1 & 2: geen vrijdagmiddagactiviteiten

   

 

   

Kerstvakantie t/m 03-01

   

 

Januari  

 

6 jan.  

1e, 2e en 3e lesuur: leerlingen lesvrij (lessen starten na 10.50 uur)

Toetsvrij leerlingen onderbouw en bovenbouw

8 jan.  

Uiterlijk inleveren: keuze keuzevakken D&P en
Z&W voor cursusjaar 2020-2021

9 jan.  

lj. 4BBL/KBL: wekelijkse stage (5-9 t/m 19-03-2020)

10 jan.  

15.00-16.30: lj. 1 & 2 vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 03-04-2020)

15 jan.  

3T, 4B, 4K: bezoek Tweede Kamer

16 jan.  

lj. 3: Beroependag

lj. 4BBL/KBL: wekelijkse stage (5-9 t/m 19-03-2020)

lj. 4B en 4K D&P: bezoek Vakantiebeurs

19.00-21.30: lj. 1 & 2: Gala

17 jan.  

lj. 1 & 2: eerste lesuur vervalt

15.00-16.30: lj. 1 & 2 vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 03-04-2020)

21 jan.  

I.v.m. studiemiddag leerlingen lesvrij na 12.50 uur

23 jan.  

lj. 4BBL/KBL: wekelijkse stage (5-9 t/m 19-03-2020)

24 jan.  

15.00-16.30: lj. 1 & 2 vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 03-04-2020)

27 jan.  

i.v.m. open huis: leerlingen vrij na 14.00 uur

18.30-21.00: Open Huis

28 jan.  

i.v.m. open huis: 1e lesuur vervalt

30 jan.  

lj. 4BBL/KBL: wekelijkse stage (5-9 t/m 19-03-2020)

31 jan.  

15.00-16.30: lj. 1 & 2 vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 03-04-2020)

   

 

Februari  

 

4 febr.  

lj. 2: wintersportdag

5 febr.  

lj. 2: kennismaken met ZW/D&P volgens rooster (t/m 5-2)

6 febr.  

lj. 4BBL/KBL: wekelijkse stage (5-9 t/m 19-03-2020)

7 febr.  

15.00-16.30: lj. 1 & 2 vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 03-04-2020)

10 febr.  

i.v.m. groepsplanbesprekingen: leerlingen vrij na 12.50 uur

Kick off goeddoel actie

11 febr.  

I.v.m. groepsplanbesprekingen: leerlingen vrij na 12.50 uur

13 febr.  

lj. 4BBL/KBL: wekelijkse stage (5-9 t/m 19-03-2020)

lj. 3 & 4: 19.00-21.45: klassenfeest bovenbouw

14 febr.  

15.00-16.30: lj. 1 & 2 vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 03-04-2020)

17 febr.  

I.v..m. studiemiddag, leerlingen vrij na 12.50 uur

4BBL / 4KBL: stageweek 2 (17 t/m 21-02)

18 febr.  

4BBL / 4KBL: stageweek 2 (17 t/m 21-02)

Leerlingenraad

19.30-21.30: lj. 2: ouderavond profielkeuze

19 febr.  

4BBL / 4KBL: stageweek 2 (17 t/m 21-02)

1B en 1K: bezoek Beeld & Geluid Hilversum

20 febr.  

4BBL / 4KBL: stageweek 2 (17 t/m 21-02)

lj.2: Landstede snuffelochtend 1e tm 5e lesuur (daarna les volgens regulier rooster) (o.v.b.)

21 febr.  

4BBL / 4KBL: stageweek 2 (17 t/m 21-02)

lj. 1 & 2: geen vrijdagmiddagactiviteiten

   

 

   

Voorjaarsvakantie t/m 28-02

   

 

Maart  

 

2 maart  

Toetsvrij leerlingen onderbouw en bovenbouw

3 maart  

lj.2: bedrijvenroute

5 maart  

1TL: bezoek Beeld & Geluid Hilversum

lj. 4BBL/KBL: wekelijkse stage (5-9 t/m 19-03-2020)

6 maart  

15.00-16.30: lj. 1 & 2 vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 03-04-2020)

10 maart  

j. 3B en 3K D&P: bezoek De Dom + opdracht D&P

11 maart  

biddag

12 maart  

toetsvrij leerlingen onderbouw en bovenbouw i.v.m. biddag

13 maart  

15.00-16.30: lj. 1 & 2 vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 03-04-2020)

4B, 4K met Maatschappijkunde: bezoek rechtbank

   

 

   

Activiteitenweek 2 (16-03 t/ 20-03)

16 maart  


lj. 1: workshops Mediawijsheid

2B en 2K: VC: high tea voor grootouders


lj. 3 B/K/TL: ZW: Ik en de ander (t/m 20-03)
3TL: Schrijver in de klas (Nederlands, datum o.v.b.)

4TL: stageweek 1 (16 t/m 20-02)

17 maart  

lj. 1: meeloopdag (buitenschools, LOB)

lj 3B & 3K ZW & 3T met bio: bezoek bodyworld (O.v.b.)

4TL: stageweek 1 (16 t/m 20-02)

18 maart  

2TL: O.v.b.: internationalisering (t/m 20-03)

lj. 3 B/K/TL: ZW: Ik en de ander (t/m 20-03)

4TL: stageweek 1 (16 t/m 20-02)

19 maart  

2TL: O.v.b.: internationalisering (t/m 20-03)

lj. 3 B/K/TL: ZW: Ik en de ander (t/m 20-03)

4TL: stageweek 1 (16 t/m 20-02)

20 maart  

2TL: O.v.b.: internationalisering (t/m 20-03)
lj.2: reanimatieonderwijs

lj. 3 B/K/TL: ZW: Ik en de ander (t/m 20-03)
lj. 3: Techniek Academie (o.v.b.)

4TL: stageweek 1 (16 t/m 2+J147:L1510-02)

15.00-16.30: geen vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 27-03-2019)

24 maart  

I.v.m. bezinningsmiddag personeel: leerlingen vrij na 12.50 uur

27 maart  

lj. 4: laatste reguliere lesdag

Sluiting cijferlijst lj.1 t/m 3

15.00-16.30: lj. 1 & 2 vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 03-04-2020)

30 maart  

Start periode 3 lj. 1 t/m 3

Stageperiode 3 BBL en KBL (30 maart t/m 22 april)

i.v.m. rapportenvergaderingen bovenbouw: leerlingen vrij na 14.40 uur

lj. 4: facultatieve lessen lj. 4 t/m 17 april

lj. 4: jabbertown

31 maart  

Stageperiode 3 BBL en KBL (30 maart t/m 22 april)

i.v.m. rapportenvergaderingen bovenbouw: leerlingen vrij na 12.50 uur

lj. 4: jabbertown

   

 

April  

 

1 april  

Stageperiode 3 BBL en KBL (30 maart t/m 22 april)

lj. 4: sluiting cijferlijst
lj. 4: taaldorp Duits

2 april  

CSPE

Stageperiode 3 BBL en KBL (30 maart t/m 22 april)

Rapporten mee

3 april  

CSPE

Stageperiode 3 BBL en KBL (30 maart t/m 22 april)

lj. 2-3-4: definitieve profielkeuze en vakkenpakket bekend

15.00-16.30: afsluiting vrijdagmiddagactiviteiten

6 april  

CSPE

Stageperiode 3 BBL en KBL (30 maart t/m 22 april)

7 april  

CSPE

Stageperiode 3 BBL en KBL (30 maart t/m 22 april)

8 april  

CSPE

Stageperiode 3 BBL en KBL (30 maart t/m 22 april)

9 april  

CSPE

Stageperiode 3 BBL en KBL (30 maart t/m 22 april)

Paasvieringen, leerlingen na de vieringen vrij

10 april  

Goede vrijdag

13 april  

Paasmaandag

14 april  

CSPE

Stageperiode 3 BBL en KBL (30 maart t/m 22 april)

Toetsvrij leerlingen onderbouw en bovenbouw

16.00-17.30: 10 min. gesprek ouder en kind lj. 1 t/m 3

18.30-21.30: 10 min. gesprek ouder en kind lj. 1 t/m 3

15 april  

CSPE

Stageperiode 3 BBL en KBL (30 maart t/m 22 april)

16 april  

CSPE

Stageperiode 3 BBL en KBL (30 maart t/m 22 april)

lj.2: theatervoorstelling "Zand tussen de tenen" bij Stroud
(1e voorstelling 10.00u, 2e voorstelling 13.00u)

17 april  

CSPE

Einde facultatieve lessen lj. 4

Stageperiode 3 BBL en KBL (30 maart t/m 22 april)

20 april  

CSPE

Stageperiode 3 BBL en KBL (30 maart t/m 22 april)

21 april  

CSPE

Leerlingenraad

13.30: ondertekenen akkoordverklaring cijfers klas 4

22 april  

CSPE

Stageperiode 3 BBL en KBL (30 maart t/m 22 april)

lj. 4: laatste lesdag / Efteling / 17.30: bbq (na opgave)

   

 

   

Meivakantie 23-04 t/m 05-05
I.v.m. aanvang examens op 7 mei betreft dit onderbroken weken

Mei  

 

6 mei  

Toetsvrij leerlingen onderbouw en bovenbouw

Stageperiode 3TL (6 t/m 15 mei)

7 mei  

Start CSE t/m 20 mei

Stageperiode 3TL (6 t/m 15 mei)

8 mei  

CSE

Stageperiode 3TL (6 t/m 15 mei)

11 mei  

CSE

12 mei  

CSE

Stageperiode 3TL (6 t/m 15 mei)

13 mei  

CSE

Stageperiode 3TL (6 t/m 15 mei)

14 mei  

CSE

Stageperiode 3TL (6 t/m 15 mei)

15 mei  

CSE

Stageperiode 3TL (6 t/m 15 mei)

18 mei  

CSE

 19 mei  

CSE

lj. 3: Horecadag (op inschrijving)

20 mei  

CSE

21 mei  

Hemelvaartsdag

22 mei  

Vrij na Hemelvaartsdag

25 mei   Toetsvrij leerlingen onderbouw- en bovenbouw
27 mei   Algemene Ledenvergadering
28 mei  
lj. 4: Gala:
  • 15.15: ontvangst lln.
  • 16.00-17.00: fotograaf
  • 16.45-21.30: diner & feest
     
Juni    
1 juni   Pinkstermaandag
2 juni   Toetsvrij leerlingen onderbouw- en bovenbouw
4 juni   lj. 1-2-3: 08.30-13.00: sportdag buiten
5 juni  

Uitslag CSPE

08.30 - 13.30: MaS infomarkt lj.2

9 juni   3B & 3K: oriëntatiedag Landal Heihaas
10 juni   Uitslag CSE algemene vakken
11 juni  

3TL: bezoek Apenheul

lj. 4: boeken en kluissleutel inleveren

15 juni   CSE tweede tijdvak
16 juni   CSE tweede tijdvak
17 juni  

CSE tweede tijdvak

O.v.b.: internationalisering (t/m 19-06): ontvangst Duitse school

18 juni  


O.v.b.: internationalisering (t/m 19-06): ontvangst Duitse school

lj. 2: 18.00-20.00 uur afsluiting TLPlus-project

19 juni   O.v.b.: internationalisering (t/m 19-06): ontvangst Duitse school
24 juni   14.00: ontvangst nieuwe brugklasleerlingen (schooljaar 2020-2021) incl. fotograaf
14.15-15.00: fotograaf
19.30: ontvangst ouders nieuwe brugklasleerlingen (schooljaar 2020-2021)
25 juni   3TL: bezoek Rijksmuseum en Mocomuseum A'dam
     
   

Activiteitenweek 3 (lj. 1 & 2) (t/m 03-07)
Werkweek lj. 3 (t/m 03-07)

29 juni  


lj. 1: Klassetaal (vanaf het 3e lesuur)

1T1: 9:10-10:30 project wiskunde lokaal 629

1T2: 11:00-12:10 project wiskunde lokaal 629

1K1 Vakcollege: diner voor ouders

30 juni  

lj. 1: buitendag (datum o.v.b.)

lj. 2: 12.00-16.00: zwemmen Bosbad Putten

     

Juli

   
1 juli  
lj.2: bezoek Openluchtmuseum (o.v.b.)
2 juli  


lj. 1: 12.00-16.00: zwemmen Bosbad Putten

1B: diner voor ouders

3 juli  
lj. 1: Excursie Technologie

1K2: diner voor ouders
10 juli  

Sluiting cijferlijst lj.1 t/m 3

lj. 1-2-3: Boeken en kluissleutel inleveren

13 juli  

Organisatieweek: leerlingen lesvrij

19.30: diploma-uitreiking

17 juli   09.00: uitdelen rapporten door mentor
     
    Zomervakantie docenten en leerlingen 20-07 t/m 28-8