Belangrijke data vmbo Putten

 

Datum        Omschrijving

December

   
5 december   Sinterklaasvieringen met de mentor
5 t/m 8 dec.   lj. 1: Techniek in Beeld (o.v.b.)
8 december   15.00-16.30: vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 23-3-2018)
12 december   18.30-22.00: 10-minutengesprekken
15 december   lj. 2: 15.00-16.30: vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 23-3-2018)
18 december   leerlingenraad
22 december   Kerstvieringen volgens rooster, hierna zijn de lln. vrij
22 december   lj. 2: geen vrijdagmiddagactiviteiten

25 december

 

kerstvakantie t/m 05-01

     

Januari

   
8 januari  

toetsvrij leerlingen onderbouw en bovenbouw

8 januari   1e en 2e lesuur: leerlingen lesvrij
9 januari    Eerste afnameperiode rekentoetsen t/m maandag 22 januari
9 januari    lj. 4: 14.40-16.00: training examenvrees
11 januari
   lj. 4B en 4K D&P: bezoek Vakantiebeurs
11 januari   lj. 1 & 2: 19.00-21.45: gala
12 januari   15.00-16.30: vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 23-3-2018)
16 januari   lj. 4KV2: bezoek Boijmans van Beuningen
16 januari    lj. 4: 14.40-16.00: training examenvrees
18 januari
  lj. 3: 19.00-21.45: gala bovenbouw
19 januari
  lj. 2: 15.00-16.30: vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 23-3-2018)
22 januari
  lessen vervallen na het 6e lesuur i.v.m. groepsplanbesprekingen
23 januari
  lessen vervallen na het 6e lesuur i.v.m. groepsplanbesprekingen
26 januari   lj. 2: 15.00-16.30: vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 23-3-2018)
29 januari   18.00-21.00: open huis locatie Putten
30 januari   lj. 4: 14.40-16.00: training examenvrees
     

Februari

   
1 februari   3T: 19.15-20.15: bezoek gemeenteraad Putten
2 februari   1B, 1KB en 1K1: bezoek Beeld en Geluid
2 februari   lj. 2: 15.00-16.30: vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 23-3-2018)
5 februari   lj. 1 & 3: Evaluatie L@S tijdens mentor-uur
5 februari   lj. 2: citotoetsen volgens rooster
9 februari   lj. 2: 15.00-16.30: vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 23-3-2018)
13 februari   lj. 4: 14.40-16.00: training examenvrees
16 februari   lj. 2: 15.00-16.30: vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 23-3-2018)
19 februari   4BBL / 4KBL: stageweek 2 t/m 23 februari
19 februari   leerlingenraad
20 februari   lj. 4: 14.40-16.00: training examenvrees
21 februari   lj. 2: snuffelstage Landstede
23 februari   lj. 2: Geen vrijdagmiddagactiviteiten

23 februari

 

Voorjaarsvakantie t/m 02-03

     

Maart

   
5 maart    Toetsvrij leerlingen onderbouw en bovenbouw
6 maart    Tweede afnameperiode rekentoetsen t/m maandag 19 maart
6 maart    lj. 4: 14.40-16.00: training examenvrees
6 maart    lj. 1 & 3: 19.30: ouderavond Klassetaal & Be-loved
7 maart   3T: 15.30-21.00: Jeugdgemeenteraad
9 maart    lj. 1 t/m 3: einde periode 2, sluiting cijferlijst
9 maart    lj. 2: 15.00-16.30: vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 23-3-2018)
12 maart    Start periode 3

12 - 16 maart

 

Activiteitenweek 2 locatie Putten

12 maart
   lj. 1 & 3: 'Klassetaal'
13 maart
   lj. 1&3: 'Klassetaal'
13 maart    lj. 2: wintersportdag
13 maart
   lj. 3TL: bezoek DNB
13 maart
   4B & 4K met MA2: bezoek rechtbank Arnhem
13 maart
   19.30-21.15: informatieavond profielkeuze lj. 2
14 maart
   Biddag
14 maart
   lj. 1&3: 'Klassetaal'
14 maart
   lj. 3: Mach mit Mobil
15 maart
   Toetsvrij leerlingen onderbouw en bovenbouw
15 maart
   lj. 1&3: 'Klassetaal'
15 maart     lj. 2: dansdag
15 maart     lj. 3B en 3K D&P: bezoek De Dom + opdracht D&P
15 maart   3TL: KV: bezoek Rijksmuseum en FOAM
15 maart   lj. 4: bezoek Corpus / Omniversum (biologie / ZW)
16 maart   lj. 1&3: 'Klassetaal'
16 maart   lj. 3: bezoek Apenheul (biologie)
16 maart   lj. 2: 15.00-16.30: vrijdagmiddagactiviteiten (t/m 23-3-2018)

19 maart

 

Actieweek Goed doel t/m 28-03

19 maart   lessen vervallen na het 6e lesuur i.v.m.. rapportenvergaderingen
20 maart   lessen vervallen na het 6e lesuur i.v.m.. rapportenvergaderingen
20 maart   lj. 1: 13.20-14.40: faalangsttraining
22 maart   rapport mee
23 maart   lj. 2: 15.00-16.30: afsluiting vrijdagmiddagactiviteiten
27 maart   lj. 1: 13.20-14.40: faalangsttraining
29 maart   lj. 4: laatste reguliere lesdag
29 maart   paasvieringen, hierna zijn de leerlingen vrij

30 maart

 

Paasweekend t/m 02-04

     

April

   
3 april   toetsvrij leerlingen onderbouw en bovenbouw
3 - 26 april   lj. 4: facultatieve lessen
3 april   lj. 4: start CSPE BBL
3 april   lj. 1: 13.20-14.40: faalangsttraining
3 april   lj. 1-2-3: 18.30-22.00: 10-minutengesprekken
6 april   lj. 2: sluiting profielkeuze
6 april   lj. 3TL: sluiting keuze vakkenpakket
9 - 26 april   3BBL en 3KBL: start stageperiode
10 april   lj. 1: 13.20-14.40: faalangsttraining
13 april   lj. 4: sluiting cijferlijst
16 april   lj. 4: taaldorp Duits
17 april   lj. 4: jabbertown
17 april   lj. 1: 13.20-14.40: faalangsttraining
18 april    lj. 4: Jabbertown
23 april   leerlingenraad
23 april    lj. 4: 13.30: akkoord tekenen cijferlijst
24 april    lj. 1: 13.20-14.40: faalangsttraining

25 - 26 april

   lj. 4: programma laatste lesdag t/m 26-4
26 april   3BBL en 3KBL: einde stageperiode 3

27 april

 

meivakantie t/m 11-05

     

Mei

   
14 mei   toetsvrij leerlingen onderbouw en bovenbouw
14 mei   lj. 1: citotoetsen volgens rooster
14 mei   lj. 3: Stroud: theatervoorstelling
14 -24 mei   4TL: centraal examen
14 mei   4KBL: centraal examen KB o.v.b.
14 - 18 mei   4BBL: digitale examens BBL
15 mei   lj. 2TLplus: bezoek kamp Amersfoort
17 mei   1TLplus: bezoek Archeon

21 mei

 

2e pinksterdag

22 mei   toetsvrij leerlingen onderbouw en bovenbouw
22 mei   lj. 3: citotoetsen volgens rooster
28 -30 mei   2TLplus ontvangst lln. Duitse school
30 mei   derde afnameperiode rekentoetsen t/m 11 juni
31 mei   lj. 1-2-3: 11.00-15.00: buitensportdag
     

Juni

   
1 juni   lj. 2: 08.30 - 13.30: MaS infomarkt (Atrium VE)
5 juni   lj. 3: 15.00-17.00: sportoriëntatie
5 juni   lj. 4: 15.30: eindexamengala
6 juni   2TL: bezoek Duitse school t/m 20-06 (o.v.b.)
6 juni   4BBL, 4KBL: uitslag praktijkexamens
7 juni   lj. 3: 15.00-17.00: sportoriëntatie
13 juni   Uitslag Centraal Examen
Start CE  2e tijdvak GL
18 juni   2TLplus: ontvangst Duitse school t/m 20-06
18 juni   4TL: CE 2e tijdvak
21 juni   3B & 3K: oriëntatiedag Landal Heihaas

25 - 29 juni

 

lj. 1 - 2: activiteitenweek 3

25 - 29 juni

 

lj. 3: werkweek

25 juni   1T1: 08.30-10.30: project wiskunde
25 juni   1T2: 11.00-12.50: project wiskunde
26 juni   1B1: 08.30-10.30: project wiskunde
26 juni   lj. 1: 12.00-16.00: zwemmen Bosbad Putten
28 juni   1KB: 08.30-10.30: project wiskunde
28 juni   1K1: 11.00-12.50: project wiskunde
28 juni   lj. 2: 12.00-16.00: zwemmen Bosbad Putten
29 juni   lj. 4: uitslag 2e tijdvak
     

Juli

   

3 juli

  lj. 4: 19.30: Diploma-uitreiking (inloop: 19.00 uur)

6 juli

  lj. 1-2-3: einde periode 3, sluiting cijferlijst

6 juli

 

lj. 1-2-3: boeken inleveren

lj. 2: kluissleutel inleveren

9 juli

 

Organisatieweek: leerlingen lesvrij t/m 13-07

13 juli

  lj. 1-2-3: rapport mee

16 juli

 

Zomervakantie t/m 24-08