We zijn weer begonnen

Geschreven op

Na 6 heerlijke weken zomervakantie is de school op maandag 22 augustus weer begonnen. We hopen dat iedereen een fijne zomer heeft gehad en voldoende uitgerust is om het nieuwe schooljaar met veel enthousiasme te starten.

Maandag zijn de nieuwe brugklassers al op school geweest om kennis te maken met hun mentor en klasgenoten. Op dinsdag 23 augustus was het de beurt aan alle overige leerlingen.

Tijdens de zomervakantie is er druk gewerkt aan het gebouw. Zo is er in Putten een doorgang van de aula naar het werkplein gerealiseerd. Op het gebouw van vmbo Ermelo zijn voorzieningen aangebracht voor de ventilatie in de lokalen. En in de afdeling tvwo/atheneum/havo heeft het lesplein nieuw meubilair gekregen zodat er voor de leerlingen mooie studeer-werkplekken zijn ontstaan.

 

We wensen alle leerlingen en medewerkers een mooi schooljaar toe.

Naar het overzicht