Verhitte klassenstrijd tijdens de Startdag A3

Geschreven op

 

De "Startdag Atheneum 3" is inmiddels een traditie op Groevenbeek geworden. Afgelopen week streden vier A3-klassen tegen elkaar op 3 onderdelen: kunst, techniek en sport.

Bij deze activiteiten moesten de leerlingen en hun mentoren hun snelheid, creativiteit, behendigheid, samenhorigheid en het samenwerken maximaal inzetten om de gevraagde opdrachten in een beperkte tijd succesvol af te ronden.

De klassenstrijd was verhit en tot het laatst moment was niet zeker wie de winnaar van deze editie zou worden. A3D met mentor mevrouw Chorreo y Grau mocht dit jaar de befaamde beker "Atheneum 3 Startdag" in ontvangst nemen. Gefeliciteerd!

Hierbij danken we alle mentoren van A5 en de A3-mentoren voor hun enthousiasme en voor het meehelpen bij de organisatie van deze leuke dag.

 

 

>> Klik hier voor de foto's in het digitale fotoalbum AH

 

 

 

 

Naar het overzicht